| DorelSudoru a întrebat:

Pot sa-mi decodez singur telefonul daca da cum?
model: Samsung corby S3650

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Awwww.Esti fan Death Note, ce tare!
Acum legat de intrebarea ta...
Nu poti sa iti decodezi telefonul singur acasa.Telefonul trebuie dus la o firma de telefonie sau un magazin unde se vand telefoane.Acolo sunt mai multe persoane care te pot ajuta. Daca nu te pot ajuta,macar te indruma unde sa mergi pentru ati decoda telefonul.
Daca nu vei reusi, mergi la setarile telefonului si cauti optiunea de schimbare a limbii, sigur poti sa il schimbi in engleza.Nu e grea engleza.Se intelege usor.

Eu sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| moldovianu a răspuns:

Nu poti, du-te la un service gsm.Sau iti cumperi un box de decodat Samsung (z3x) 150 euro si il decodezi tu big grinDD.

| ShaLuN a răspuns:

Nu cred ca ca poti si mai bine nu incerca du-te la un om profisional si dai 50 de lei si o sa-ti faca totul fara prombleme.