| VenomV a întrebat:

Poti primi bani daca ai un nr.mare de vizualizari sau abonari pe youtube?
Scuzati categoria dar este cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| Fax a răspuns:

La vizualizari stiu ca da.dar se contorizeaza.vizualizarile trebuie facute in parte de oameni diferiti.nu toate sau mai mult de jumatate de aceleasi si aceleasi persoane.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Am inteles si eu ca da. happy

| alexs99 a răspuns:

Da,parca iei un cent pe vizualizare daca ai mai mult de 100.000 de vizualizari si mai multe like-uri decat dislike-uri.Dar nu sunt sigur.

| JokeruROGaming a răspuns:

Da, desigur ca da un sfat : -poti lua parteneriat cu fullscreen si daca faci viduri gorila iti iei 2-5 euro sau dolari