| DannyDanuTs a întrebat:

Premiile de pe fripta.com sunt reale sau doar sunt "momeala" pentru a avea situl lor multe accesari dau funda pentru raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| George1176 a răspuns:

Suntem momeala lor! si orice site de genul!
un coleg de-al varului meu facuse 2000 de puncte si la sfarsit a aparut: Felicitari ai adus 2000 de fanii pe... Multumim. deci daca eram in locul lui spargeam pc-ul!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Unele sunt doar pentru reclame, altele sunt bune.Nu stii niciodata care e bun sau nu daca nu incerci. eu am castigat odata la un concurs din asta, dar mai tarziu am castigat din nou si nu a mai acordat premii.Incearca si vei vedea.