| Bernoullie a întrebat:

Psiholog Online. Id ei e psihologul. online. E mai tot timpul online.Pe mine vreau sa zic ca ma ajutat cu o problema si merita sa fie vorbita de bine pe TPU. Voi o stiti?

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

laughing Ai cam luat teapa aici Crinutso.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Crinutsa, adresa de messenger psihologul. online nu apartine niciunui psiholog, in mod categoric cineva profita si astfel afla detalii din vietile private a unor naivi.
Daca este real, da-mi numarul de telefon al cabineutului unde profeseaza, apoi pot face o verificare ca este realmente adevarat ceea ce spune si ceea ce sustii.
Pe de alta parte, psihologii trateaza pacinetii in fapt real ci nu prin mediul virtual, este una dintre reguli de baza pentru a studia si observa comportamentul persoanei.

Imi pare rau sa-ti spun dar, id-ul psihologul. online@yahoo.com este un id de tip Scam ci nu a unui psiholog cum sustii.
De asemenea adresa respectiva este creata in data de 14.08. 2011, adica ieri.

| mikilaina a răspuns:

Lasa-te de glume! Poate esti chiar tu acest psiholog si esti interesata de problemele altora pentru a le posta pe site-uri. Rusine

| A3tius a răspuns:

NU nu o stiu, nu cunosc prea multi nebuni.
Nu inteleg ce vrei sa spui cu asta, ma rog cum asta a ajuns un site de spam-uri, nu ma mir.