| Phantasmagoria a întrebat:

Rasul ingrasa sau slabeste? De ce? Unii zic ca slabeste, pentru ca se incordeaza muschii abdominali.happy

Răspuns Câştigător
| piticcccccc a răspuns:

Si eu am aflat de curand ca rasul ingrase si dupa am dat de site-ul acestahttp://www.petocuri.ro/arhiva-articole/articol/rasul-slabeste.html

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| foxie a răspuns:

Rasul slabeste clarlaughing)
N`ai cum sa te ingrasi...

| frikk a răspuns:

Ma indoiesc ca ar slabi sau ingrasa pe cineva... Dar cum e vorba aia love struck
nu mor de la boala, accident, batranete MOR DE LA RAS rolling on the floor)))))))
PS:a dat si la tv cu un actor era la restaurant ceva in genu si a murit de la ras happy deci rasul poate ucide dar nicidecum ingrasa sau slabi pe careva.

| AnaMaria12 a răspuns:

Rasul slabeste.Este recomandat sa razi doarece iti tonifica abdomenul. FUNDA?