| Katsu a întrebat:

Sal'tare TPU! Auziti, vreau sa trimit un colet dar nu mai stiu unde trec adresa mea si cea a destinatarului..care in ce colt? Stie cineva? Multumesc anticipat, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| ododoo11 a răspuns:

Pe fata sus in coltul din stanga scrii destinatarul si jos pe coltul din treapta scrii expeditorul

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa specifici care este adresa ta adica a expeditorului si adresa destinatarului poti sa le pui in orice colt vrei tu, ca cine o sa le vada o sa isi dea seama cum sta treaba, daca vrei sa o faci ca la carte, cauta un manual de bune maniere si se rezolva happy

| Generalul a răspuns:

Daca trimiti colet, nu doar un plic, vei avea de completat un formular special ori la posta, ori la curier, unde sunt trecute rubricile pe care le ai de completat tongue