| MyhaytzaMcT a întrebat:

Sal tuturor! Cine ma poate ajuta? Am si eu o nelamurire. Care este mai bun UPC sau RDS?

4 răspunsuri:
| Victor979 a răspuns:

RDS e cel mai bun

| Adrianetc a răspuns:

RDS, e si mai ieftin daca te informezi in legatura cu pretul,

| S3ntimentBoY a răspuns:

Este arpoape acelasi lucru doar ca RDS nu stiu e mai convenabil a eu si merge super bine si teveu si telefonul si netu si Ps daca te inscrii la RDS iti da si un telefon gratiswinking

| elea a răspuns:

Am avut UPC si acum RDS si sunt mai multumita de RDS fata de UPC...happy