| Seijūrō a întrebat:

Sall am o mare problema nu imi mai intra internetul cand ma bag in el zice ca nu e o aplicatie valida Win32? cei asta asta imi spune la toate si daca descarc si daca intru in jocuri
sau mess la toate ziceti-mi va rog ce sa fac Dau 20 de funde

1 răspuns:
| PuDrIcA a răspuns:

Salut! la fel am patit si eu si nu am avut ce sa-i fac decat sa instalez din nou windows-ul nu cred ca ai ce sa-i faci acel fisier nu exista si de aceea nu poti sa faci nimic reinstaleaza windows-ul