| emilenescu a întrebat:

Sall, am vrut sa joc fifa 11 pe ps2 si cand il pornesc scrie ca "no memory card inserted"etc...eu am scos cardul l-am bagat in slot 2 si am dat restart tot nu mergea si dupa am bagat inapoi in slot 1 si tot nu merge( l-am bagat bine...nu ca nu l-am bagat destul de mult) funda

1 răspuns:
| Armando16 a răspuns:

Cand o sa mai iti arate dai yes ca trebuie sa scrie no sau yes trebuie sa mearga oricum asa imi face si mie sper sa iti meargawinking. Bafta!