| mecrau a întrebat:

Sall! Buna de curand mi-am cumparat telefonul Alcatel one touch pasadena si vreau sa instalez si eu gangstar rio pentru android.Imi spuneti si mie ce imi trebuie sa il instalez pentru ca mie nu mi se instaleaza si am vazut unele videoclipuri in care merge va rooooog imi spunetiDAU FUNDA VOT SI CONT METIN 2RO LVL 49 goll decat cu o armura +8 de lvl 18

1 răspuns:
| LaccboGaming a răspuns:

In primul rand depind de telefon city of rio e un gen GTA ok. Uita-te la specul la joc si la Alcatel daca vezi asa.
daca nu merge spune-mi eroare pe id:
Skype; Thecriss.cristi2
Messenger: rosucristian20
castim noi eroare