| denysse a întrebat:

Sall! Cum aflu ce drivere imi trebuie pentru placa video daca nu mai am cd`ul d la calc`?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Descarca AIDA32, iti va 'spune' tot ce ai in calculator, inclusiv placa video. Dupa ce afli ce model de placa video ai, cauti pe google driverul, il descarci si-l instalezi. Atentie, cand dai cautare trebuie sa treci denumirea EXACTA asa cum iti apare in AIDA32. Succes!

1 răspuns:
| adriantf a răspuns:

Cauta un program care listeaza toate driverele de care ai nevoie dupa ce iti scaneaza calculatorul (exista programe care descarca driverele automat)