| SakonSIUkon a întrebat:

Sall,cum se ajunge la Libraria Mihai Eminescu din Bucuresti? Ce mijloace de transport ajung acolo?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Care este punctul de plecare? Libraria se afla in centru langa Universitate.

| alexs99 a răspuns:

Poti ajunge la Libraria Mihai Eminescu din Bucuresti cu metroul coborand la Universitate.

| AliGab a răspuns:

De la metrou iesi prin pasaj pe prima iesire la stanga, pe coltul cu universitatea. Cum ai iesit la suprafata, o iei spre stanga universitatii, pe partea dreapta a bulevardului regina Elisabeta. Treci de universitate (cam vreo 2-3 min de mers) si imediat in cladirea alaturata este libraria Mihai Eminescu.

| drhotzu a răspuns:

De unde vrei sa ajungi?

| lucik93 a răspuns:

69,66,85,137:d cam atatea imi amintesc:d ca sa ajungi acolo cobori la universitate si o iei putin spre jos inspre cismigiu i o sa o vezi:d