| xNoNaMe a întrebat:

Sall de ceva timp ma doare in piept, NU FUMEZ poate fii din cauza ca am stat cu pieptul rece? Dupa ce ajung acas dupa vreo 2-3 ore imi trece. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| oana1 a răspuns:

Probabil ai racit si un nerv este mai sensibil, stiu de la bunica mea ca e bine sa pui o foaie de varza dulce, dupa ce-i tai nervurile alea mai groase si o strivesti putin cu o sticla sau altceva.trebuie sa o pui pe locul care te doare, sa o fixezi cu ceva(tifon, un fular infasurat peste bust)si sa o tii de seara pana dimineata. Sper sa-ti fie de folos!