| Coolgirl_7768 a întrebat:

Sall...plizz ajutati-ma cu niste idei la o compunere de 20 25 de randuri cu titlul Orasul florilor...va rog(funda)

1 răspuns:
| ADEITeam a răspuns:

Pai, ai putea face o descrieire...cum vezi tu Orasul florilor. Poti folosi figuri de stil pentru a da mai multa nuanta descrierii, poti spune si o mica istorie, ba chiar legenda despre Orasul florilor. Sunt multe optiuni, incearca sa le imbini si da frau liber imaginatieti. Incearca sa scrii si sa nu te opresti, sa vina din inima si o sa te surprinda rezultatul. Sper ca te-am ajutat catusi de putin happy