| stefanhaiosu a întrebat:

acum cateva minute cand am deschis google crom mi s-a deschis o pagina de la ministerul afacerilor interne in care mi se spunea ca potrivit legii sunt acuzat de activitati ilegale pe net cum ar fi dowlandul si etc si despre nu stiu ce amenda si ca calculatorul a fost inregistrat in ancheta nu stiu ce si ca informatiile din el sunt criptate ce s-a intamplat ca nu stiu cei am de dat amenda?
DAU FUNDA DACA MA LAMURITI

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E o farsa sa poata scoate ceva bani de la tine.

| Stefan_Alexandru_1992_zEbN a răspuns:

Am avut si eu virusul asta imi zicea ca continut de date pornografice niste prostii oricum. eu dadeam Alt+ctrl+delete inainte sa apara desktop-ul.