| paul365 a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet F2180.De ceva timp mi se aprind toate ledurile si tot palpaie.Cartusile nu se mai plimba de 2 ori ca inainte. Puteti sa-mi spuneti cam ce ar avea di daca as putea o repara. funda

1 răspuns:
| elenita3 a răspuns:

Am si eu acelasi fel de imprimanta.cand se aprind toate ledurile inseamna:numai ai cartus color; numai ai tus negru; nu ai coli puse in spatiul acel special; nu ai deschis partea prin care ies colile printate. daca cartusele nu se mai plimba probabil s-au uscat...nu stiu ce sa iti zic ...cred ca merge reparata. uitate in carticica ei! funda?