| Capone5556 a întrebat:

Am un Ciobanesc German in varsta de 4 luni.Dar ma intreb de ce are rosu pe nas.Deci are nasul negru dar varful nasului este rosu, de ce? Nu-mi ziceti ca e corcitura pentru ca am fost prezent in momentul montei iar ambi parinti sun ciobanesti germani puri.Imi puteti spune daca e bolnava si daca da cum se poate vindeca?

1 răspuns:
| Allen1999 a răspuns:

Nu are nimic el o să aibă nasul inca 6luni pentru că se dezvolta.Nu este nici o boala