| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, am un laptop Lenovo g510 care in loc de tastele f1, f2, f3 si restul are taste ori de sonor up ori de sonor down
Intrebarea este cum pot face sa intre tastele f1, f2, f3, f4,f5 in locu la alea de la laptop?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Majoritatea laptop-urilor au un buton Fn care activeaza functiile astea. Apasa pe fn daca ai si ar trebui sa-ti mearga.

| AlexL28 a răspuns:

Trebuie sa mai fie un buton dedicat pentru asta pe tastatura, cauta-l