| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa strang bani si nu stiu cum aveti vreo idee? Dau funda

2 răspunsuri:
| MikiMIHAI1324 explică:

Si daca as face sidiuri cu jocuri sau filme pentru prieteni for cash nu ar merge si asa?

| Kappone a răspuns:

Salut Mihai.Acum 2 zile am facut impreuna cu mama mea curatenie prin casa.Am gasit obiecte, lucruri pe care pur si simplu nu le mai foloseam de nici o culoare, asa ca am decis sa le scot la vanzare pe un site de pe facebook din zona mea.Asa poti face si tu, poate ai telefoane de tip mai vechi care stau degeaba, haine, accesorii.Salut,o seara buna.