| xXyOnutZhXx a întrebat:

Sall tpu..cand deschid laptopu imi apare o eroare 'System Fan (90B) dau enter dar umblu putin si incepe sa mearga sacadat laptopu si dupa se inchide cum rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Problema este de la coolerul de la procesor probabil este plin de praf si nu are suficienta viteza pentru a raci procesorul. Sfatul meu este sa incerci sa cureti coolerul daca nu poti du-l la un service daca nu te descurci. Sper ca ti-am fost de ajutor happy