| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, cine stie de unde pot descarca metin 2 antic cine stie sami de si mie un site

1 răspuns:
| VaSi03 a răspuns:

Sincer e un joc vechi, foarte vechi, daca esti mai mare de clasa a5a nu merita sa te mai joc asa jocuri, sincer, eu sunt clasa aVII- a si tot am vrut sa ma reapuc, dar dupa o ora de joc, ma si plictiseam... Oricum daca ai chef de joc, incearca conquiztador, age of empire, age og mythology, jocuri ce necestita intelect si inveti ceva de acolo. sper ca te.am ajutat!