| IftimiSebastian a întrebat:

de ce se aude in timp ce joc un joc un bazait in boxe si mi se opreste de tot sunetul care ar fi solutia?

Răspuns Câştigător
| andreimazureac a răspuns:

Ceva de genu am patit si era de la placa de sunet care sa ars.Incearca sa conectezi alte boxe sa vezi daca tot asa se aude sau reinstaleaza driverul placii de sunet.

2 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

E din cauza boxelor, probabil s-au stricat.

| pisicutzza990 a răspuns:

Cred ca s-au stricat boxele.Cumpara altele si daca nu merge, ar trebuie sa duci laptopul/P.C.-ul la reparat, pentru ca cei de acolo vor stii ce s-a intamplat.