| anonim_4396 a întrebat:

Exista o aplicatie telecomanda la tv-uri Non-smart si tel fara inflarosu. Funda

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum iti inchipui ca functiuneaza telecomanda TV non-smart? Cu infrarosu!

Alte posibile "aplicatii" pot fi: sa dai cu telefonul sau cu ciocanul in televizor. big grin

| danutzu96 a răspuns:

Nu, nu exista.

| octav005 a răspuns:

Telecomanda care se conecteaza la wi-fi tv ului.

| saftaiiustin a răspuns:

Nu exista... daca era o aveai instalata din fabrica

| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

Nu există, toate aplicațiile care le găsești pe internet sunt nule pentru un telefon fara senzor infraroșu, iar telefoanele care au așa ceva vin deja cu o aplicație în ele.