| ZarNo a întrebat:

imi place de o fata si vreau sa ma combin cu ea si mie cam rusine sa-i spun ca vreau sa ma combin cu ea imi puteti spune un mod sa ii spun fara sa-mi fie rusine?

Răspuns Câştigător
| Aditzaaaa a răspuns:

Pai ai putea vb cu o prietena de-a ei sa afli daca ii place de un baiat si daca nu, sa te recomande pe tinehappy Sau ai putea s-o intrebi pe mess, facebook sau altceva! Funda?!

4 răspunsuri:
| Dennyutzza a răspuns:

Ai putea sa-i dai de inteles ca o placi...gen sa o privesti, sa-i zambesti cand se uita la tine...etc

| ZarNo explică:

Ms mult

| Lummy a răspuns:

"o fata asa dragutsa si fara prieten?! nu... ma ofer eu.ce spui?" sau "de mult timp am inceput sa vad adevarata ta frumusete...gingasa, finutsa, firava, smpatica.esti exact ceea ce caut.nu ai vrei sa vedem daca ne potrivim?" succes!

| ReasonForL0vex3 a răspuns:

Pe messenger cred ca e cel mai bine. Am incercat si eu cu un baiat, pur si simplu nu i'a venit sa creada ca l'am intrebat daca vrea sa se combine cu mine, pentru ca eu de fel sunt foarte timida. In fine. Bagat'e in seama cu ea pe mess si vezi si tu cum se poarta cu tine. Si la momentul potrivit intreab'o. Bafta! happy