| zamfirbeniamin a întrebat:

Mi-am cumparat un sony ericsson w910i si nu stiu cum sa intalez aplicatii pe el, am bagat aplicatiile in telefon si cand ii dau instalare incepe si imi descarca ceva si apoi apare eroare"defect in retea" ajutati-ma si pe mine pls. Vot+fundita.

Răspuns Câştigător
| LiIiA a răspuns:

Pai asta inseamna ca nu mereg nu mai incerca ca iti apare virusi pe el si nici mie nu-mi apare si eu am telefonul cu touchscream de mult si am incercat sami aplic dar nu merge asa m se intampla si mie daca crezi ca te-am ajutat FUNDAlove struck