| wolfy911 a întrebat:

..stie cineva daca platesc vreo taxa la facultate daca imi retrag dosarul acum? sunt la drept anul 1... facultate particulara.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Platesti pentru orice chiar si pentru o simpla adeverinta daramite pentru retragerea unui dosar! Doar valoarea taxei este diferita de la o facultate la alta, de la un centru universitar la altul. Taxa de scolarizare, din cate stiu eu, nu ti se returneaza in cazul retragerii dosarului.