| wolfy911 a întrebat:

..stie cineva vreun program de convertit un film, dar la calitate nu la extensie? de exemplu:din "cam" in "dvd rip"...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca acest program http://www.panalu.net/2010/07/optimiza-video-cu-vreveal.html pote face ce vreti, citeste articolul

2 răspunsuri:
| wolfy911 explică:

Ms omule... o sa. l incerc

| alecs871 a răspuns:

rolling on the floor
Ce tare, cum sa faci din cam (camera-filmat cu camera in cinema) in dvd rip (ripped-o copie a dvd-ului ORIGINAL care are 700 sau 1, 36 gb). Si nu prea ai cum sa faci din ceva care se vede prost sa se faca bine. Deocamdata se poate ca din ceva bine, sa se vada mai putin bine.
A, ca sa nu mai vorbesc de sunet, la cam intai deschide gura, si daca se mai aude si vocea e bine, in schimb, la dvd rip vocea e in acelasi timp cu imaginea.
So, nicio sansa sa poti sa reusesti ce vrei tu.