| Raul000111 a întrebat:

Sall tuturor! Cine imi poate spune cum fac la Yahoo Mess. sa imi ramana scrisu intr-o anumita culoare (vreau cand intru pe mess si intru sa vorbesc cu cineva sa imi apara direct scrisu si formatu pe care il vreau nu sa fiu nevoit sa intru si sa le selectez ori de cate ori intru pe altcineva sau scriu de mai multe ori) va rog ajutati-ma cine ma ajuta primeste funda si vot! big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Messenger->Preferences->Appearance->Change fonts&colors->Ok
Bafta!

2 răspunsuri:
| Raul000111 explică:

Mersi

| sandrutzy a răspuns:

Dai ss la Messenger dai click pe el iti scrii undeva preferences dai acolo apoi dai la appearance si dai pe change colour si de format unde iti apare times new roman ai acolo si iti alegi formatul... daca te-am ajutat fundabig grin