| Sophie90 a întrebat:

Sall voi pe cat dati martisoare la profesoare in special, pe 1 sau pe 8 martie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi de fapt nu mai dam la profe nimic deoarece profesoarele sunt naspa la noi... dar mai bine da-le pe 8 Martie.

5 răspunsuri:
| supernatural2011 a răspuns:

Pai pe 1 martie pentru ca atunci e martisorul (noi dam special pe 1 pentru ca aveam pregatite 2 teste si nu le mai dam :X )

| Doloresidk a răspuns:

Pai eu am luat martisoare la fiecare profesoara, asa ca azi, ma voi prezenta in fata cancelariei ca sa le "impart" laughing

| MihaicaDan a răspuns:

1 martie se dau martisoarele si pe 8 martie florile asa se face funda?

| мίяωηα a răspuns:

Pe 1 martie, pentru ca pe 8 martie ii vom da flori.Asa este traditia ca pe 1 martie sa le dam. Funda?

| Maarriaaa a răspuns:

Pai pe 1 ar fi cel mai bine! Pe 8 dai florihappy