| Coss777 a întrebat:

Sall vreau sa cumpar un laptop de pe site-ul Zelix dar nu stiu daca sunt de incredere ca nu am mai auzit de ei pana acum.Laptopul de exemplu costa pe pc garage 2200 de ron si pe Zelix 2000ron si nu stiu ce sa fac, vreau o parere dau funda.

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Nu am auzit nici eu de aceasta firma..mai bine nu te increde in ei mai pune 200 de lei si cumpara-ti de pe pc garage. este o firma mare de la care cumpara multa lume. sau daca nu eMAG/altex/domo. BAFTA

1 răspuns:
| AgentBomboana007 a răspuns:

Nu prea st de incredere site -utile. Si eu mi-am luat de pe eMAG so in loc sa rimesc comanda care am cerut.o. SMSAsistenta primit alta. Doar lsptop-ul a fost schimbat. Mai bine mergi la magazin altex sau domo. Vz u