| bike a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop fain pana in 2200 lei. Ce imi recomandati?

13 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Iti recomand un ASUS i3, 4gb ram, 1gb placa video dedicata hdd 750gb, (webcam, microfon, etc, ecran led, dvd writer, tastatura numerica, blabla) 21 mil.
http://bit.ly/zDqbJs
Daca nu te satisface poti contacta privat.
Bafta

| 0rlando a răspuns:

Eu îți recomand să mai pui de o parte vreo 600 de lei și să te orientezi către un Sony Vaio. Nu vei regreta.

| cristianela a răspuns:

2000 ron, e bun si pentru jocuri, are placa video dedicata de 1 GB, 500 de giga harddisk, Intel Core i3, 4 GB DDR3 Ram, display cu LED http://bit.ly/A3awS3

| superdorex a răspuns:

Nou sau la mana a -2-a?

| tinaHd a răspuns:

Emachines e ff bun eu il am de mult timp si e ca nou :*:*

| Roxytza_1134 a răspuns:

Deci.din cate vad toti cei care au raspuns pana acum nu ti-au zis cum sa alegi. Nu dau un nume al companiei ci iti zic ce trebuie sa aiaba iar tu te uiti sa vezi. Pentru un laptop pana in 2200 de lei e bine sa alegi unul cu sistem de operare Intel core i-3 sau i-5, placa video dedicat...de preferat 500m si 1GB cel putin(iti dai seama daca placa video e dedicata doar daca nu zice ca e Intel). Sistem de operare de cel putin 2, 2 ghz si memorie hdd de cel putin 500mb.eu am un laptop Asus extrem de performant de la flanco, care era redus de la 2500 la 2000 si ti-l recomand cu draga inima.

| bike explică (pentru Roxytza_1134):

Dar ce firma e laptopul tau si ce model?

| Roxytza_1134 a răspuns (pentru bike):

Laptop Asus K73SV-TY469D i7 2670QM 750GB 8GB GT540M 1GB...eu l-am gasit in schimb la reducere...era 2500 de lei tongue

| John1973 a răspuns:

Til recomand pe acesta http://bit.ly/1r4Uj4x

| oOSkyTeamOo a răspuns:

Eu zic Compaq, dar trebuie sa fii atent la procesor ( adica ce nume are si ce capacitate are ) si cata memorie RAM are si altele. Eu ti le-am zis pentru jocuri, fiindca iti trebuie procesorul mare, memoria RAM, placa video etc.

Eu asta iti recomand. Succes. ( Si daca vrei FUNDA )

| Snoozer97 a răspuns:

Iti recomand un Acer sau HP

| roliviu a răspuns:

Eu iti recomand sa alegi de aici http://electronics-online.ro/category/laptopuri-tablete/notebook-laptop/, am cumparat unul recent si sunt foarte multumit de el.