| eJectdirect a întrebat:

Sallut, am o problema cu vizionatul filmelor pe plasma mai precis cu filmele de pe usb pur si simplu introduc usb-ul in plasma incerc sa deschid folderul "filme" si nimic e gol pe pc imi apare dar pe plasma nu. Oare trebuie un anumit format al filmelor? sau vreun programel pentru usb? nu ma prea pricep. Help me plzz!

1 răspuns:
| drakdivin a răspuns:

Poti incerca mai multe genuri de filme, mpeg, avi, blu-ray. Incearca sa nu le bagi in foldere ci pur si simplu lasate pe stick si mai poti incerca un alt stick. Poate e prea mare al tau.