| ReTz a întrebat:

Salture tuturor, am si eu o curiozitate, si anume: cand va aparea Samsung Galaxy S8, din cate am inteles va aparea luna viitoare in aprilie, se va mai ieftini Samsung Galaxy S7? Si daca da, cam cu cate sute de lei, aproximativ asa...Acum media pretului lui este undeva la 2700 de lei la magazinele mari.ACORD FUNDA.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8 va avea lansarea pe 29 Martie, pana ajunge la noi...se poate iefetini chiar si cu 500 lei.Dar nu te baza doar pe asta, aproximarile noastre nu ajuta prea mult. Daca ai bani de un telefon de 2.000 de lei e perfect.Nu iti trebuie ceva mai bun.