| SaveTheWorld a întrebat:

Salut acum doua zile am fost la strand si ma ars soarepe pe spate destul de tare iar acum ma mananca asa de tare pielea ca imi vine sa ma dau cu capul de pereti va rog ce sa faaaacccc@!

Răspuns Câştigător
| pappzoltan17 a răspuns:

Solutie dupa bronz de la Nivea.Super tare produsul.In 2 zile dispare roseata si mancarimea. Funda?big grin

6 răspunsuri:
| RedHair a răspuns:

Pune comprese reci de ceai verde sau ceai de menta!

| LiaYapp a răspuns:

Pai maseaza cu o lotiune dupa plaja sau o crema hidratanta, sau cu o crema pentru arsuri locul unde este arsa pielea.

| ღAncaღ a răspuns:

Ei bine date cu crema de galbenele! Se gaseste in farmaci, se cheama Oana! trece instantaneu mancarimea; pai eu una am incercat si a mers, dar nu stiu cum este organismul tau; o incercare nu strica!

| someonelikeu a răspuns:

Mergi la farmacie si cumpara o crema speciala, pune o compresa umeda pe spate. poate te ajuta, dar daca te mancanca pielea inseamna ca se vindeca in locul in care te ai ars ceea ce este bine

| nelanely a răspuns:

Pune iaurt sau unsoare de porc

| claudia960 a răspuns:

Sa te dai cu iaurt sau jumatate de rosie pe spate funda love struck\