| HelPP a întrebat:

Salut am 12 ani si 1.65 inaltime daca fac sala e posibil sa nu mai cresc sala mea consta in abdomene flotari tractiuni

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge în paralel, dacă îți permite timpul, și la înot. Te ajută la înălțime.
Pa, pa.

| gosh0108 a răspuns:

Daca tu la sala faci doar abdomene, flotari, tractiuni, banda, etc., fara tras de fiare nu este nici un risc sa ramai scund. Trasul de fiare iti taseaza coloana vertebrala si nu te sfatuiesc la varsta asta sa incepi. Funda?big grin

| askyutza a răspuns:

Prietene am 18 ani de la 13 ani muncesk k un om matur sh crede-ma am facut diferenta dinrtre sala sh munca fizic...la sala bagi prostii de proteine in tine mai bine faci aksa o flotare sh faci munca fizic decat sala eu la 15 aniu aratam k unu de 20 sh acum sunt mare sh solid si am facut concurs l forta cu unu care se duce la sala ala e praf sh ink cv daca te suci la sala nu mai creasti si iti ramane barbatia mik sh crede-ma e gravlaughinglaughinglred ca nu ma contrazice nmn