| boooooring a întrebat:

Am descarcat de pe net un NFS MW Modify, si cand intru in el nu este in limba engleza, este alta limba un fel de araba, chineza, thailandeza laughing. Stiti cum pot sa o schimb in engleza? si inca ceva, am sters toate limbile, am lasat doar engleza si tot nu se schimba sad

10 răspunsuri:
| boooooring explică:

A. a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.este in rusa.il am si eu.sti cum se schimba ca am aceiasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aceiasi problema am cautat in setari n-ar nu inteleg o boaba...va rog ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o sugestie. copiaza folderul GLOBAL dintr-un most wanted in engleza peste cel care il ai in rusa. eu asa am facut si vad ca tot meniul e in engleza. am incercat sa vad ce merge sa copiez peste fisierele din most wanted ca sa fie in engleza. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e globalu?

| Liviu321 a răspuns:

Cum pot sa intru si eu in joc?sad am luat crack dp net si imi da eroare don't sendsad

| ionalexandru98 a răspuns:

SALUT! Si eu am tot versiunea aceea in rusa si am o solutie.Cautati pe google folder global pentru bnfs most wanted si puneti-l in folderul jocului(cel din programme files) scotind folderul vechi.

| alexandru2004 a răspuns:

Daca zici de NFS Control Panel v2.0 sau v1.6 :dai la Language/Sprache si acolo rezolvi! Bafta!

| Emmy_5486 a răspuns:

Mah ziceti PLZZ de unde latzi luat PLZZ FASTTT cinevaa

| xxxhdro a răspuns:

Sterge toate limbile in data si lasa numai en