| Vlad0123 a întrebat:

Am o bicicleta velors enduro si frana pe disc(adica de pe fata ca pe spate are frana normala) nu prea tine.Adica si daca merg usor se opreste la 5m.Mai tare tine aia de pe spate.Eu vreau sa stiu de unde se regleaza.Nu vreau sa cad in cap cand o pun dar sa tina putin mai bine. Dau funda daca ma rezolvati... urgent. urgent!

1 răspuns:
| tudus a răspuns:

Du-te intr-un bazar si cauta pe cineva care se ocupa cu biciclete acasa nu se poate regla