| Eddy1995 a întrebat:

Salut, am o imprimanta HP 2050 si imi trebuie tus 301 dar eu vreau sa ii fac refil si sa nu cumpar un tus nou findca ar fi cotast mai mult, as dori sa stiu unde pot gasi kit-uri de refil pentru tus negru in Bacau? sau ce magazin online pot gasi, dau funda!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cauta un magazin IT din orasul tau. Nu toate au cerneala pentru imprimante, dar, cele care asigura refill-ul contracost pun in vanzare si sticlute sau recipiente mai mari, pentru refill la domiciliu. Nu ai cum sa nu gasesti in Bacau. Trebuie doar sa depistezi acele magazine care le vind. Pe internet gasesti la distribuitorii sau la particularii care le pun in vanzare pe site-urile cu anunturi, la preturi acceptabile. Vezi intai oferta din orasul tau.