| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o intrebare, cine plateste analizele pentru angajare adica la medicina muncii ca urmeaza sa ma angajez si nu stiu cine plateste ori eu ori ei? ca nu mi s-a spus nimic va multumesc dau vot castigator

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Atata timp cat te angajezi cu carte de munca, ei iti platesc analizele, nu trebuie sa dai nici un ban.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod normal angajatorul. Sa iei factura pentru ele. De obicei nu prea platesc pentru analize.