| Mariuuss a întrebat:

Salut, am o mare bataie de cap in legatura cu internetu de, am avut internet de la romtelecom si l-am scos, am cautat alte (akta, rds, etc si nu au ) vreau doar sa-mi spuneti daca stiti niste firme cu acoperire la mine adresa mea:

JUD-ILFOV COM-SNAGOV SAT-TANCABESTI!

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Cauta la upc sau rcs.sunt cele mai mari. daca nu cumpara un pachet cu internet mobil de la Vodafone, Orange sau cosmote.si te poti plimba cu el oriunde

| wrath007 a răspuns:

Rcs-rds cred ca ei da

| Mariuuss explică:

Rcs rds au doar in snagov- ghermanesti in in sat in tancabesti nu au pe DN1 Bucuresti- Ploiesti