| Dobitoc a întrebat:

Am scos coolerul dupa carcasa, si l-am lasat doar pe cel de la sursa si cel de la proces, m-am uitat la temperatura si este de 45 de grade maxim.Imi poate rula pc-ul fara acel cooler in siguranta ?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kenichi a răspuns:

Da. abia de la 90+ e periculos laughing nu are treaba ala dupa carcasa iti racea un pic placile oricum iti recomand sa il pui inapoi ca ajuta mult

| Dany008 a răspuns:

Daca se incalzaseste nu ruleaza asa de bine eu zic sa il pui inapoi sa circule aerul bine prin pc sa nu ai probleme cu coolerul ala sau fara ala tot atata curent consumawinking

| andreimazureac a răspuns:

Intotdeauna un cooler in plus nu strica.Iti recomant sal pui inapoi.