| DanielNiku a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.

Am patit o chestie.ma jucam un metin priivat asa de plictiseala si in seara asta am fost scos dintr-o data de pe cont. am incercat sa ma reloghez imi spunea ca datele sunt gresite. am dat un restart crezand ca este de la net dar nimic. am incercat sa ma loghez pe site iarasi nimic. am intrat cu un alt cont si mi-a dat pm la vechiul cont. surpriza imi raspunde cineva care imi facea haz de necaz. Contul ca contul, dar prima mea idee a fost ca aveam keylogger in laptop. am dat o scanare online si a fost gasit un virus : Variant Barys 921

Este keylogger?
Daca da ce solutii exista?
Doar schimbarea windowsului este solutiia?

Rog raspunsuri de la oameni care cunosc situatia.

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Reinstall windows sau bagi antivirus care sa-l scoata

| Saturnz a răspuns:

Pai cred ca ti-a hackerit contul de metin si in acelasi timp ti-a bagat acel virus...Nu stiu ce e un keylogger dar poate merge daca ai un antivirus si stergi acel virus thinking eu asa fac