| vlad100x a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin. Am instalat Grand Theft Auto Episodes From Liberty City, nu am avut probleme cu instalarea, dar dupa ce l-am instalat am intrat in el mi-a aparut introducerea aia cu rockstar games si dupa ce trece de ele poc negru tot si nu mai mere nimicl.Va rog ma puteti lamurii si pe mine de ce imi face asta? Am calculator destul de bun. intel 2core 2.4ghz, 2gb ram, geforce 512mb 9500 gt... si gta 4 imi mere perfect... deci va rog ajutati-ma si pe mine cu aceasta problema. Mltumesc mult.

1 răspuns:
| joker50 a răspuns:

Nu este bun programul de pe care l-ai luat uitate bine la fisiere