| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare
Joc de vreo 7-8 luni poker pe PokerStars.com
si aici http://www.intellipoker.ro/ ofera o scoala gratuita... trebuie sa treci 4 teste si la fiecare test iti ofera cate un premiu in contul PokerStars
mai stie cineva site-uri de genu care sa ofere $ si bilete de turneu in contul PokerStars?

4 răspunsuri:
| rakebackace a răspuns:

Nu cred ca mai sunt

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Eu nu stiu

| Fady a răspuns:

Sunt ogramada de pagini... te pot ajuta si mai este o chiestie la bankrollmob daca nimeresti codul de 3 cifre de la seif iti da cate 20$ daca vrei ajutor cauta/ma la id fady_strike

| Vladimir03 a răspuns:

PokerStrategy.com