| Bababam a întrebat:

si anume cand intru pe facebook, yahoo mail, sau alte site-uri, imi da ceva cu 'conexiune nesigura, luati certificat' si trebuie sa trec prin toti pasii aia de fiecare data cand aprind pc-ul. Intrebarea mea este, pot sa rezolv sa nu mai imi apara chestia aceea?

3 răspunsuri:
| Smokaraieee a răspuns:

Pai stai logat tot timpul ...inainte sa dai log in. bifeaza "keep me on" sau ceva de genu

| danaddum a răspuns:

Salut, foloseste Chrome si nu vei mai avea astfel de probleme. happy

| Maura a răspuns:

Seteza-ti ceasul Windows sa se updateze automat.
Click drepta pe ceas / Mergi la al 3-lea tab, bifeaza sa faca update automat si apoi updateaza-l manual ca sa vezi daca merge. In caz ca nu-si face update pe niciunul din cele doua servere incearca:
time-a.nist.gov
Am avut si eu problema astawinking