| Chrisz a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare : Unde pot gasi baterie pentru Hp iPaq?(cred ca am scris bine). Sau daca stiti cam la ce pret este.Aici in oras nu gasesc nicaieri, si ma gandesc ca trebuie sa fie pe net pe undeva de cumparat, doar ca eu nu gasesc.Raman dator.happy

3 răspunsuri:
| Chrisz explică:

Acumulator am si eu, am nevoie de bateria in sine, caci ea e slaba de tot... Vreau sa schimb bateria cu totul!happy

| Joey_Siegfried_1989 a răspuns:

Http://www.baterie-shop.ro/......seria.html - primul rezultat al cautarii pe Google, sper sa te ajute :)