| papyterier a întrebat:

Am si eu o problema de, de curand am devenit admina la o pagina dar nu stiu de cum sa postez in "fotografii de cronologie adica dau la album (fotografii din cronologie) si nu imi apare chestia aceea cu adauga fotografii nicaieri, sad sau ar trebui sa postez unde scrie sus fotografii, dar imi e sa nu se faca automat un alt album mi s-a mai intamplat la o pagina si admini de la pagina asta sunt exigenti si imi e sa nu fac ceva care sa afecteze ma puteti ajuta? *_* dau funda! ( scuze de categorie nu prea stiam la care ar putea sa se potriveasca =]])

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

In albumul ala se posteaza imaginile care le postezi direct pe wall. Sti, de acolo de la stare.

1 răspuns:
| JustMe34 a răspuns:

Pune fotografia acolo la stare si automat o sa iti intre la "fotografii de cronologie"..asta inseamna si albumul:pozele care sunt puse pe timeline, cronologie.