| lucybzz a întrebat:

am si eu o problema si va rog sa ma ajutati. mi-am reinstalat pc-ul si dupa ce am terminat imi merge in >>>>>>>reluarede exemplu cand mut o fereastra cu mouse-ul sau cand sunt pe net si dau in jos imi merge in reluare. aveti vreo idee cum as putea sa remediez aceasta problema? Oare am gresit ceva la instalarethinking

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa instalezi driverul pentru placa video.
O zi buna! happy

| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta my computer\proprietati\setari complexe\efecte vizuale\setari\debifeaza animare ferestre la minimizare si maximizare sau instaleaza driverele pentru placa video daca ai cd-ul

| CM7YRE a răspuns:

Instaleaza si driverul de la placa video si o sa meargawinking

| ByoEdyy a răspuns:

Ai instalat draiverele cele Video si Audio? Conteaza si pe cati biti este Windows-ul idel ar fi 32!

| Silviu123456 a răspuns:

Instaleaza cd de la placa videowinking

| angela89 a răspuns:

Este de la placa video.
reinstaleaza driverele.

| autovogue a răspuns:

Nu stiu cum ti-ai "reinstalat pc-ul"rolling on the floor dar presupunand ca ti-ai reinstalat windowsul pc-ul iti merge in "reluare" probabil datorita faptului ca nu ai instalat driverele... daca le-ai instalat da-mi un mesaj...

| TéÐÿ a răspuns:

.trbuiesc instalate driverele video!

| lucybzz explică:

Am rezolvat problema...mi l-am reinssstalat din nou si acu mere bine

| IuClik a răspuns:

Nu ai instalat drivere video