| YoVyLLy a întrebat:

Am si eu un iPod touch 3g 3.1.3 si mergea perfect. Dar s-a descarcat si s-a inchis.Mentionez ca butonul de home nu functiona.Deci s-a inchis si cand l-am pus la incarcat a aparut ca se incarca si dupa nu mai aparea nimic si nici nu se mai deschide.Ce sa fac? Funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Acumulatorul din el s-a dus, posibil, nu al mai forta cu incarcatul, trebuie verificat altfel se poate arde si incarcatorul.