| T0X1kSkuLL a întrebat:

Am un Allview P5 Alldro de un an. Am un card de 8 gb si am doar un joc (clashofclans) si muzica si poze nu prea am. In primele lunii mergea perfect ( nu prea l-am folosit la maxim) Deci vreau sa stiu de ce dupa un an a inceput sa aiba lag rau. Adica daca vreau sa filmez acolo la conometru imi sare din 3 in 3 sec. Si am vazut ca are lag si pe facebook, net. Deci cel mai mult se blocheaza cand filmez. De ce? Am luat vreun virus? Pot sa imi reinstalez androidul? E bine daca il reinstalez? si Cum sa o fac? RPD PLZ!

Răspuns Câştigător
| Vlad402 a răspuns:

Si mie mi se mai intamplau din astea pe telefonul meu...incearca sa ii dai un reset din fabrica, gasesti in setari unde, iti garantez ca dupa iti va merge ca la inceput